KONST / Litografier / Grafiska blad 11546510
*
nr 1154 6510
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Upplaga om 90 exemplar, bladets mått: 45x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 januari 2018
kl 20:50:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/1 00:16:32
1
100 kr
7/1 20:20:07
2
200 kr
8/1 17:38:16
3
200 kr
8/1 17:38:16
2
200 kr (Budbetjänt)
8/1 17:39:11
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:37
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:35
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46
-
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56
-
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Läs om budbetjänten
nr 1154 6510
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Upplaga om 90 exemplar, bladets mått: 45x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 januari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/1 00:16:32 | 1 | 100 kr |
7/1 20:20:07 | 2 | 200 kr |
8/1 17:38:16 | 3 | 200 kr |
8/1 17:38:16 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
8/1 17:39:11 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:37 -
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:35 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46 -
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56 -
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42